
Multifilter 3500
Extra groot Multifilter welke wordt geleverd met een hervulbaar cardridge van 3500 millilite (3,5 liter). Dit multifunctioneel filter kunt u vullen met verschillende filtermaterialen zoals DI-hars, silicaathars type 2, granulaat kool, enz.
Volledige omschrijving
Extra groot Multifilter welke wordt geleverd met een hervulbaar cardridge van 3500 milliliter (3,5 liter). Dit multifunctioneel filter kunt u vullen met verschillende filter materialen zoals DI-hars, silicaathars type 2, granulaat kool, enz. Wilt u dit filter vullen met een DI-hars voor na een osmoseapparaat dan hebben wij hiervoor al een kant en klaar product voor u te weten: DI-filter 3500
Het Multi-filter wordt geleverd met quick connect aansluitingen voor eenvoudige aansluiting op een standaard 1/4" osmoseslang. De slang kunt u eenvoudig in de aansluiting drukken en hij zit vast. Tevens wordt er standaard een sleutel meegeleverd om de pot makkelijk te openen en een beugel om het Multifilter desgewenst aan de muur te bevestigen. Ook een hervulbaar filterpatroon van 3500 ml mag natuurlijk niet ontbreken en wordt meegeleverd.Het filterpatroon is aan beide kanten voorzien van fijnfilters en kan gevuld worden met diverse media.
Specificaties:
● Afmeting Multifilter: 20 x 4,5 inch
● Inhoud filterpatroon: 3500 ml
● Extra functies: Rode ontluchtingsknop
Levertijd +/- 1 week
